Adres: Ümit Mahallesi Okullar Sokağı No:32 -36 Ümitköy ANKARA

"Atatürk olmasaydı ben Fatoş Abla olamazdım."

(0312) 448 17 17

Etimesgut Bulvarı no.114 Bağlıca Etimesgut Ankara

info@fatosabla.com

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Eğitim

NEDEN FATOŞ ABLA
Özel Fatoş Abla Koleji, “Sevgi+Sevgi=Sevgi” anlayışıyla öğrencileri geleceğe hazırlamaktadır. Anne ve babalara “Sizin bizden beklentiniz başarımız ve sevgimizdir” diyen kolejimiz, yıllardır hem sporda hem de üniversiteye girişte çok başarılı sonuçlar almaktadır. Bünyesinde Anasınıfı, İlköğretim okulu, Anadolu Lisesi ve Akşam Lisesi’ni barındıran kolejimiz, velilere “Çocuğunuza en az sizin kadar yakınız. Gücümüzü sizlerden alıyoruz” diyerek seslenmektedir.

İngilizce eğitimin ön planda olduğu okulumuzda, ders saatleri 09:00’da başlayıp 16:40’a kadar süren tam gün eğitim uygulanmaktadır. Sınıflarımızda televizyon, bilgisayar, dvd ve yansıtıcı ile eğitim yapılmaktadır. 16:40 – 18:00 saatleri arasında ücretsiz etüt verilmektedir. Spor branşlarında Ankara, Türkiye ve Avrupa Şampiyonlukları ile adını duyuran okulumuz, bu iddiasını her sene sürdürmektedir. OKS başarısı yüzde 99 olan kolejimizin ilköğretim öğrencileri okuldan eve ödev götürmemekte olup, ödevleri sınıfta öğretmenleri ile birlikte yapmaktadırlar. Öğrencilerimizin gelişimlerini folklor, dans, bale, tiyatro, drama, satranç, basketbol, tenis, futbol ve enstrüman etkinliklerimizle destekliyoruz. Milli bayramlarımızın, örf ve adetlerimizin değerini biliyor, bugünlerimizi öğrencilerimizin hazırlamış olduğu gösterileriler ile kutluyoruz.

Öğretmenlerin ve okul kurucusu Fatoş Abla’nın birebir ilgisi ile öğrencilerin sorunları çözülüp, öğrencilerin içindeki yeteneklerin ve değerlerin çıkarılması sağlanmaktadır. Bu sayede okul hayatı sonrasında ki hayatında da öğrencinin girişken ve başarılı olması hedeflenmektedir.